امروز
Resistance Dog
هدیهٔ کلکسیونی تلگرام. هر Resistance Dog ترکیبی از یک مدل، یک پسزمینه و یک نقش است؛ هرچه عدد یک ویژگی کوچکتر باشد، کمیابتر است.
مدلهای Resistance Dog
از کمیابترین تا رایجترین.
Imposter0.1%
Chosen One0.2%
Chinese Dragon0.3%
Encrypted0.3%
Mastermind0.3%
Salvador0.3%
Cosa Nostra0.4%
Kamina0.4%
Ken Dog0.4%
Loki0.4%
Adamant0.5%
Airbender0.5%
Dominant0.5%
Rambo0.5%
ACAB0.6%
Aviator0.6%
Che Guevara0.6%
Fighter0.6%
Silverhand0.6%
VPN0.6%
Eight Mile0.7%
Future Savior0.7%
Peacekeeper0.7%
Take Flight0.7%
Titan Slayer0.7%
Zorro0.7%
Arrakis0.8%
Asterix0.8%
Blackbird0.8%
Frankenstein0.8%
Genius0.8%
Kratos0.8%
Nishikigoi0.8%
Plague Doctor0.8%
Prometheus0.8%
Reforged0.8%
Renegade0.8%
Rorschach0.8%
Spartacus0.8%
Squid Guard0.8%
Stencil0.8%
The Watcher0.8%
Anonymous0.9%
Assassin0.9%
Cyber Pilot0.9%
French Rebel0.9%
Legionnaire0.9%
Road Devil0.9%
Shiny Armor0.9%
Tiger0.9%
Valhalla0.9%
Cyberpunk1%
Dark Raven1%
Desert Camo1%
Guerrilla1%
Lightpaw1%
Mad Dog1%
Solid Oak1%
Bruce Lee1.1%
Cocoon1.1%
Creeper1.1%
Hologram1.1%
Squire1.1%
Turtle Ninja1.1%
Breaker1.2%
Digital Rain1.2%
Dogfather1.2%
Dropout1.2%
Leader1.2%
Pharaoh1.2%
Plush Pepe1.2%
Privateer1.2%
Prophet1.2%
Raincoat1.2%
Rawhide1.2%
Samurai Onna1.2%
Streamer1.2%
Uncontrolled1.2%
Vandal1.2%
Ghost Rider1.3%
Gopnik1.3%
Hacker1.3%
Proxy Server1.3%
Agent D1.4%
Druid1.4%
Sheikh1.4%
Supernova1.4%
Wolf Shaman1.4%
Caesar1.5%
Crypto Spirit1.5%
Netrunner1.5%
Dracula1.6%
Shinobi1.6%
Geisha1.7%
To The Moon1.7%
Ultras1.8%
پسزمینهها
- Deep Cyan0.5%
- Camo Green0.6%
- Burgundy0.7%
- Cappuccino0.7%
- Emerald0.7%
- Ranger Green0.7%
- Rosewood0.7%
- Tomato0.7%
- Dark Lilac0.8%
- Grape0.8%
- Hunter Green0.8%
- Light Olive0.8%
- Malachite0.8%
- Pacific Green0.8%
- Pistachio0.8%
- Shamrock Green0.8%
- Turquoise0.8%
- Caramel0.9%
- Coral Red0.9%
- Khaki Green0.9%
- Lemongrass0.9%
- Mexican Pink0.9%
- Mint Green0.9%
- Mystic Pearl0.9%
- Aquamarine1%
- Carrot Juice1%
- Chestnut1%
- Copper1%
- Dark Green1%
- English Violet1%
- French Violet1%
- Jade Green1%
- Mustard1%
- Fire Engine1.1%
- Pacific Cyan1.1%
- Pine Green1.1%
- Purple1.1%
- Raspberry1.1%
- Tactical Pine1.1%
- Burnt Sienna1.2%
- Celtic Blue1.2%
- Chocolate1.2%
- Lavender1.2%
- Orange1.2%
- Rifle Green1.2%
- Strawberry1.2%
- Azure Blue1.3%
- Cobalt Blue1.3%
- Persimmon1.3%
- Carmine1.4%
- Desert Sand1.4%
- French Blue1.4%
- Gunship Green1.4%
- Moonstone1.4%
- Seal Brown1.4%
- Silver Blue1.4%
- Indigo Dye1.5%
- Marine Blue1.5%
- Navy Blue1.5%
- Old Gold1.5%
- Satin Gold1.5%
- Fandango1.6%
- Roman Silver1.6%
- Amber1.7%
- Electric Purple1.7%
- Feldgrau1.7%
- Neon Blue1.7%
- Platinum1.7%
- Pure Gold1.7%
- Sapphire1.7%
- Electric Indigo1.8%
- Sky Blue1.8%
- Steel Grey1.8%
- Cyberpunk1.9%
- Battleship Grey2%
- Midnight Blue2%
- Ivory White2.2%
- Gunmetal2.4%
- Black2.6%
- Onyx Black2.6%
نقشها
همهٔ نقشها: 244
- Doberman0.1%
- Lotus Flower0.1%
- Owl0.1%
- Wolf Rage0.1%
- Axe0.2%
- Battle Axe0.2%
- Bicorne0.2%
- Cobra0.2%
- Crown0.2%
- Diamond0.2%
- Egg Basket0.2%
- Flag0.2%
- Handset0.2%
- Holy Grail0.2%
- Imperial Lion0.2%
- Jewel0.2%
- Jolly Roger0.2%
- Keffiyeh0.2%
- Leprechaun0.2%
- Nigiri0.2%
- Novus Ordo0.2%
- Phoenix0.2%
- Pickaxe0.2%
- Sakura0.2%
- Snail0.2%
- Sparks0.2%
- Sprout0.2%
- The Eye0.2%
- Thor Hammer0.2%
- Tribal Shield0.2%
- Tsunami0.2%
- Twin Koi0.2%
- Valkyrie0.2%
- Wasp0.2%
- Acorn0.3%
- All-Seeing Eye0.3%
- Bowler Hat0.3%
- Calm Wolf0.3%
- Cap0.3%
- Champagne0.3%
- Coat of Arms0.3%
- Coin Purse0.3%
- Conical Hat0.3%
- Cow Skull0.3%
- Doctor Hat0.3%
- Double Axe0.3%
- Fleur-de-lis0.3%
- Fried Egg0.3%
- Genie Lamp0.3%
- Griffon0.3%
- Kitsune Mask0.3%
- La Corona0.3%
- Legionary0.3%
- Mask0.3%
- Morgenstern0.3%
- Oak Leaf0.3%
- Paper Crane0.3%
- Pawn0.3%
- Plum0.3%
- Ram of Amun0.3%
- Scissors0.3%
- Scorpion0.3%
- Serpent0.3%
- Shako0.3%
- Silver Ibis0.3%
- Sun0.3%
- Sun Lion0.3%
- Venetian Mask0.3%
- Wise Raven0.3%
- Alarm0.4%
- Alkonost0.4%
- Anubis0.4%
- Aztec Falcon0.4%
- Bandage0.4%
- Bandana0.4%
- Bascinet0.4%
- Baseball Cap0.4%
- Bastet0.4%
- Brain0.4%
- Bubbles0.4%
- Celtic Cross0.4%
- Celtic Wolf0.4%
- Chest0.4%
- Coconut0.4%
- Crusader0.4%
- Crystal0.4%
- Dolphin0.4%
- Eye of Horus0.4%
- Feather0.4%
- Fehu Rune0.4%
- Firebird0.4%
- Flower Cross0.4%
- Flower Sun0.4%
- Flower Tulip0.4%
- Full Moon0.4%
- Gold0.4%
- Greek Helmet0.4%
- Gua Pi Mao0.4%
- Hedgehog0.4%
- Hersir0.4%
- High Heels0.4%
- Horseshoe0.4%
- Inca Sun0.4%
- Jumbo Pencil0.4%
- Lemon Slice0.4%
- Mafdet0.4%
- Monarch0.4%
- Money Bag0.4%
- Moon Eagle0.4%
- Moto Helmet0.4%
- Mountain Goat0.4%
- Nemean Lion0.4%
- Oculus0.4%
- Origami0.4%
- Ouroboros0.4%
- Oxen of Fire0.4%
- Pencil0.4%
- Piggy Bank0.4%
- Police Badge0.4%
- Rocket0.4%
- Sailor Hat0.4%
- Sakura Flower0.4%
- Sauron0.4%
- Scarab0.4%
- Shell0.4%
- Sombrero0.4%
- Spider0.4%
- Sumerian Bird0.4%
- Sun Mountain0.4%
- Tiki Mask0.4%
- Top Hat0.4%
- Trickster Fox0.4%
- Tricorne0.4%
- Trinity Knot0.4%
- Two Katanas0.4%
- Warhorse0.4%
- Watermelon0.4%
- White Deer0.4%
- Yin-Yang0.4%
- Yogi Shaman0.4%
- Alert Serpent0.5%
- Avocado0.5%
- Baby Bottle0.5%
- Baphomet0.5%
- Bishop0.5%
- Bone0.5%
- Burger0.5%
- Candy0.5%
- Car0.5%
- Cash0.5%
- Cocktail0.5%
- Coin0.5%
- Crusader Cross0.5%
- Dagger0.5%
- Dice0.5%
- Eagle0.5%
- Eikthyrnir0.5%
- Elephant0.5%
- Evil Dragon0.5%
- Flying Dragon0.5%
- Geisha Fan0.5%
- Glasses0.5%
- Golden Scarab0.5%
- Greek Sun0.5%
- Heater Shield0.5%
- Heraldic Lily0.5%
- Illuminati0.5%
- Inguz Rune0.5%
- Ink Pen0.5%
- Kitsune0.5%
- Knight0.5%
- Kudu Totem0.5%
- Lion Head0.5%
- Lion King0.5%
- Lion of Babylon0.5%
- Mayan Moth0.5%
- Meat Leg0.5%
- Moon0.5%
- Moon Cross0.5%
- Mountain Lion0.5%
- Musical Note0.5%
- Mustang0.5%
- Neptune0.5%
- Nordic Wolf0.5%
- Okami Wolf0.5%
- Paper Lantern0.5%
- Party Hat0.5%
- Paw0.5%
- Paw Print0.5%
- Pear0.5%
- Pearl0.5%
- Pegasus0.5%
- Pirate Scull0.5%
- Plume Shako0.5%
- Press Hat0.5%
- Pyramid0.5%
- Ramen0.5%
- Ring0.5%
- Rook0.5%
- Royal Crown0.5%
- Sea Dragon0.5%
- Shield0.5%
- Shooting Star0.5%
- Shortsword0.5%
- Smartphone0.5%
- Spirit Impala0.5%
- Star0.5%
- Sword0.5%
- Thunderbird0.5%
- Tie0.5%
- Totem Bear0.5%
- Tree of Life0.5%
- Trophy0.5%
- Twin Peaks0.5%
- Unicorn Head0.5%
- Viking Shield0.5%
- Viper0.5%
- War Tiger0.5%
- Watching Sun0.5%
- Winged Helm0.5%
- Winged Helmet0.5%
- Wreath0.5%
- Anchor0.6%
- Arabian Horse0.6%
- Aztec Totem0.6%
- Bull of Heaven0.6%
- Cicada0.6%
- Divine Falcon0.6%
- Fenrir0.6%
- Gem0.6%
- Hand of God0.6%
- Jörmungandr0.6%
- Khinkali0.6%
- Mannaz Rune0.6%
- Mining Helmet0.6%
- Moon Face0.6%
- Paschal Lamb0.6%
- Pumpkin Coach0.6%
- Rhino Warrior0.6%
- Shinto Shrine0.6%
- Sleepy Unicorn0.6%
- Wagasa0.6%
- Wepwawet0.6%
- Banana0.7%
چطور Resistance Dog بگیریم
Resistance Dog آماده را از صاحبانش میخرند — در بازار هدیههای تلگرام یا در Fragment. اگر خودِ هدیهٔ Resistance Dog را دارید، میتوانید آن را با ستاره ارتقا دهید: مدل، پسزمینه و نقش با همان کمیابیِ بالا، تصادفی درمیآیند.
پرسشهای رایج
کمیابترین مدل Resistance Dog کدام است؟
کمیابترین مدلهای Resistance Dog: Imposter (0.1%), Chosen One (0.2%), Chinese Dragon (0.3%).
Resistance Dog چند مدل دارد؟
Resistance Dog — مدلها: 96، پسزمینهها: 80، نقشها: 244.
Resistance Dog کی منتشر شد؟
Resistance Dog در 2025-08-14 به تلگرام آمد.
چطور Resistance Dog بگیریم؟
نمونهٔ آماده را از صاحبش در بازار هدیههای تلگرام یا در Fragment بخرید — یا اگر هدیهٔ Resistance Dog را دارید، آن را با ستاره ارتقا دهید.
مجموعههای دیگر

Timeless Book
مدلها: 52

Fine Pen
مدلها: 55

Durov's Glasses
مدلها: 50

Pool Float
مدلها: 50

Surge Board
مدلها: 50

Low Rider
مدلها: 50

Snoop Cigar
مدلها: 50

Snoop Dogg
مدلها: 50
دادهها و تصویرهای مجموعهها به لطف API @GiftChanges (api.changes.tg).